????search-fitter-montage-title????
????search-fitter-montage-page????

????montage-page-reassurance????

????nb-centres-reseau????

Montáž Vašich pneumatik všude v České Republice s POPGOM.cz - Garantovaná montáž profesionály!

POPGOM Vám nabízí možnost dodávky a montáže pneumatik v jednom ze středisek, které spolupracují s následujícími a dalšími značkami:Aby váš online nákup pneumatik byl nákupem úplným a účinným, služby nabízené společností POPGOM nekončí prodejem pneumatik. Společnost POPGOM vám nabízí také možnost dodání pneumatik do partnerského montážního střediska ve vašem okolí a možnost dojednání návštěvy pro montáž v den a čas, který vám vyhovuje. Vždy se najde partnerské středisko pro montáž pneumatik POPGOM ve vašem okolí. Ceny montáže pneumatik jsou garantovány a platí se online tak, že jakmile realizujete online nákup pneumatik u POPGOM, stačí vám jen zajet do montážního střediska, které jste si vybrali, a neplatíte už nic navíc.


????montage-price-title????
????montage-price-result????
/ pneu

Kompletní cena montáže za 1 pneu

Služba, kterou jste si objednali a zaplatili na internetu společně s objednávkou Vašich pneumatik zahrnuje následující úkony:

  • naplánování a potvrzení termínu v pneuservise podle Vašeho výběru
  • demontáž staré pneumatiky, montáž nove pneumatiky s výměnou ventilu v ceně není zahrnutý elektronický nebo chromový ventil), huštění vzduchem a vyváženíMontážní střediska ve vašem okolí

Chcete-li najít montážní středisko, není nic jednoduššího. Klikněte na okres podle vašeho výběru na mapě Francie, pak upravte výběr kliknutím na město v nabízeném seznamu. Seznam montážních středisek se pak zobrazí a vám zbývá jen zvolit středisko, které vám vyhovuje více.