Prezentace POPGOM

POPGOM je internetová stránka společnosti TYREDATING, což je zjednodušená akciová společnost se základním jměním 9.000.000 €, již v roce 2008 založil Christophe Tesseraud, bývalý ředitel informatiky společnosti Michelin Europe. Evropské sídlo společnosti je v Lyonu ve Francii. polečnost TyreDating působí ve Francii, ve Španělsku, v Německu, ve Švýcarsku, v Holandsku, v Rakousku, v České republice, v Maďarsku, na Slovensku na Slovinsku, v Belgii, ve Švédsku, v Dánsku a v Rumunsku. 

Posláním stránky POPGOM je umožnit každému automobilistovi nakupovat pneumatiky z velké nabídky značek a modelů a využívat přitom výhodných cen za distribuci přes internet. 

POPGOM má za cíl nabízet na internetu jednoduchý, informovaný a výkonný nákup pneumatik:

·      Jednoduchý, protože nákup pneumatik na internetu probíhá s velkou dávkou pomoci, s využitím všech nezbytných pomůcek, od výběru pneumatiky po dod

·      Informovaný, protože POPGOM se zavazuje poskytovat všechny informace nutné pro porovnávání značek a pneumatik: hodnocení výkonnosti, komentáře, produktové listy a cena. Váš nákup pneumatik na internetu je informovaný a na základě rad.

·      Výkonný, protože ať už jde o nákup pneumatik nebo dodání, vždy upřednostňujeme kvalitu. U společnosti POPGOM jsou nabízené pneumatiky především značkové pneumatiky, najdete celou škálu cen podle potřeb a možností každého.