Se společností POPGOM.cz nakupujte pneumatiky a nechte si je poslat domů za méně než 5 dní! Níže jsou uvedeny všechny fáze Vaší objednávky:

Výběr produktu

Po zadání požadovaných rozměrů pneumatiky Vám společnost POPGOM nabídne pneumatiky pro Váš vůz, vybírá z nabídky přes 1 000 000 pneumatiky pro osobní vozidla, 4x4, dodávky a kempinkové vozy. Se společností POPGOM je Váš nákup pneumatik online doprovázen informacemi, které Vám pomohou při vyhledávání: popis každého výrobku a uvedení konkrétních kritérií.

Volba dodací adresy

Se společností POPGOM můžete nechat poslat pneumatiky k sobě domů, do práce nebo na jakoukoli jinou adresu podle Vašeho výběru. Po vytvoření účtu tedy můžete zadat dodací adresu podle Vašeho výběru. Náklady na dopravu jsou 50,-Kč/ kus.

Zabezpečená platba za vaši objednávku

Chcete-li potvrdit objednávku, proveďte platbu na stránce nebo telefonicky (platební karta nebo převod ) pomocí zcela bezpečného spojení díky systému šifrovaných transakcí.

Doručení pneumatik

Jakmile se připraví expedice Vašich pneumatik, obdržíte e-mail, který Vám umožní přímo sledovat postup doručování pneumatik. Pneumatiky jsou doručeny na adresu, kterou jste uvedli ve svém účtu klienta. Pak už musíte jen namontovat pneumatiky na vůz.