Nabízíme vám více možností platby, které jso
naprosto bezpečné :

Platba kartou

Pokud na stránce www.POPGOM.cz platíte bankovní kartou, uvádíte číslo karty, datum platnosti a bezpečnostní kód uvedený na zadní straně karty. Bezpečnostní kód je jedinečná série tří nebo čtyř číslic vytištěná na většině kreditních karet.

Toto číslo neukládáme, použijeme je pouze pro ověření vaší karty během zpracovávání vaší objednávky.

Zaručujeme vám, že přenos informací, které nám sdělujete online, probíhá naprosto bezpečně.

Pro tento účel používáme výkonnou technologii: zabezpečený server (SSL) zaručuje spolehlivost našeho obchodování online. Tento software šifruje všechny vaše osobní údaje nezbytné pro zpracování vašich objednávek (jméno, adresa, bankovní údaje) v okamžiku jejich zadání. Během jejich jedinečného přenosu přes internet není možné je číst.

Jakmile je platba potvrzena, vaše bankovní údaje se zničí: z tohoto důvodu vás žádáme při každé nové objednávce o zadání vašeho čísla platební karty.

Přijímané bankovní karty jsou tyto:

Používejte prosím platební kartu, jejích datum platnosti překračuje lhůtu doručení vaší objednávky. Pokud objednáváte na POPGOM.cz, z vaší platební karty je odečtena platba, pokud ji potvrdíte. V případě částečného nebo úplného vrácení peněz za objednávku vám pošleme peníze přímo na vaši kartu.

^ Top

Platba převodem

BankoverschrijvingMůžete si zvolit platbu převodem. Zapamatujte si, že volba platby převodem může změnit počáteční definované místo setkání, aby se tak zabezpečilo přijetí vaší platby.

^ Top

Dobírkou

Tento způsob platby je možný pouze s hotovostí. Prosíme vás, abyste si připravili potřebnou hotovost pro zaplacení vaší objednávky. Pneumatiky vám budou dodány prostřednictvím kurýrní služby firmy GLS.

^ Top