Všechny značky > Yokohama > BluEarth-4S AW21
Yokohama
Pneu Yokohama BluEarth-4S AW21

YOKOHAMA BluEarth-4S AW21

Období: Celoroční pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik


Trhu celoročních pneumatik se v Evropě začíná dařit a tak není divu, že japonská značka Yokohama nám představuje svoji první celoroční pneumatiku, která je výsledkem mnoha předchozích studií.


BluEarth 4S AW21, která kombinuje vlastnosti letní a zimní pneumatiky, vám zajistí po celý rok spolehlivou jízdu a ukazuje se jako dokonalý kompromis mezi úsporou a bezpečností:

  • Oxid mikrokřemičitý použitý ve složení běhounu přispívá k zachování pružnosti pryže.
  • Spolehlivé cestování po zasněžených silnicích díky velkému počtu lamel s ostrými hranami a postranními tenkými drážkami. Pneumatika získala označení 3PMSF a potvrzuje tak, že má skutečné zimní vlastnosti.
  • Drážky ve tvaru V směrového profilu rychle odvádějí vodu směrem ven, což v silném dešti zajistí bezpečnost cestujících.
  • Na suchém povrchu má pneumatika perfektní jízdní stabilitu na rovině i v zatáčkách díky tuhému dezénu a širokým pryžovým blokům na ramenou, díky čemuž výborně drží na vozovce.
  • Její speciální plochý a široký profil zaručuje pneumatice vyšší životnost

  • K uspokojivému pokrytí evropského trhu bude tato řada pneumatik dostupná od podzimu 2018 ve 30 rozměrech, od 14 do 19 palců, poté se bude postupně rozšiřovat.

    Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky: