Všechny značky > Uniroyal > All Season Max
Uniroyal
Pneu Uniroyal All Season Max

UNIROYAL All Season Max

Období: Celoroční pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik


Profesionálním řidičům vykouzlí uvedení nového modelu AllSeason Max na trh úsměv na tváři! Uniroyal, značka Continentalu, vyvinul bezpečnou a spolehlivou pneumatiku na dodávky na celoroční používání.


Déšť je nepochybně její element! Vzorek a složení běhounu pneumatiky AllSeason Max imitují vlastnosti žraločí kůže („Shark Skin Technology“), díky čemuž učiníte z vody svého spojence. Pneumatika vás za mokra podrží a postará se o účinné brzdění, které vás ušetří jakýchkoli komplikací, a dále o perfektní odolnost proti aquaplaningu.


Pneumatika, která je držitelem normy 3PMSF, vydávané pouze tehdy, splní-li model náročné testy na sněhu, představuje i skutečnou ekonomickou úsporu, neboť ji na svém autě můžete nechat celoročně.

Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Uniroyal

 MS Plus 77: Silné stránky: - Jízdní stabilita na mokré silnici je zajištěna díky směsi gumy, která lépe přilne ...  RainExpert: Pokud jste držitelem městského, rodinného auta, tak tyto letní pneumatiky jsou vyrobeny pro Vás. Ať...  RainExpert 3: Silné stránky: Dotyková plocha běhounu na asfaltu je optimální, což zkracuje brzdnou vzdálenost - n...  RainExpert 3 SUV: Při návrhu těchto 4x4 letních pneumatik bylo cílem, aby Vám dodali co největší komfort (snížená hla...  RainMax: RainMax – stručná charakteristika Bezpečnost na mokré vozovce ... díky třem širokým integrovaným dr...