Všechny značky > Michelin > Pilot Sport 4S Limited Edition
Michelin
Pneu Michelin Pilot Sport 4S Limited Edition

MICHELIN Pilot Sport 4S Limited Edition

Období: Letní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik "


Upozornění pro milovníky automobilů, jedná se o limitovanou edici!

Pneumatika Pilot Sport 4S Limited Edition byla speciálně vyvinuta pro sportovní styl jízdy po vozovce a příležitostně i na závodních okruzích.

Pokud se pro ni rozhodnete, rozhodně se vám bude líbit její estetický vzhled – povrchová úprava s tím zaručeně nejstylovějším „sametovým efektem“ vzniká speciálním laserovým obráběcím procesem. Šachovnicový vzor na bocích pneumatiky připomíná svět automobilových závodů. Na vnější bočnici se také nachází ochranný lem, který minimalizuje škody, jež mohou náhodně vzniknout na ráfcích.

Ani z hlediska výkonnosti pneumatika nijak nezaostává. Četné testy potvrdily, že pozice jedničky v následujících kritériích je zasloužená: brzdění na suchém povrchu, brzdění na mokrém povrchu a čas na trati na suchém povrchu.

Technologie bi-compound kombinuje dvě různé pryžové směsi, čímž zaručuje specifické vlastnosti běhounu, který je tak velmi odolný proti opotřebení a umožňuje bezpečné brzdění i v zatáčkách.

Nečekejte na vyprázdnění zásob a objednejte si tyto vzácné a exkluzivní pneumatiky již dnes!

"
Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Michelin

 Pilot Sport A/S Plus: Přednosti: Celoročně vynikající výkon díky směsi TRiFusion, v níž se snoubí 3 speciální gumové směs...  Pilot Sport Cup +: Pneumatika MICHELIN Pilot Sport Cup + je pneumatika na okruhy, která zároveň vyhovuje i všem požada...  Pilot Sport Cup 2: Tyto letní pneumatiky jsou pro držitele sportovních aut, kompaktní městské auta a na silnější sedan...  Pilot Super Sport: Pneumatika Pilot Super Sport, která vzešla ze závodních okruhů, se vyrábí pro supersportovní vozidl...  Primacy 3: Silné stránky: Brzdění na suchém povrchu. Brzdná dráha je o 2,2 m kratší než, u 4 hlavních konkuren...