Všechny značky > Michelin > Energy Saver +
Michelin
Pneu Michelin Energy Saver +

MICHELIN Energy Saver +

Období: Letní pneu
Bezpečnost
Pohodlí
Úspory
Vlastnosti pneumatik

  • Snížení spotřeby paliva
     S touto novou generací pneumatik s nízkým valivým odporem, můžete šetřit, až do 60 litrů paliva ve srovnání s poslední generací odstavec 1).
  • Vysoká životnost
Nová pneumatika Michelin Energy Saver + znamená ujetí více kilometrů, při čemž pneu nebudete muset měnit tak často za nové!
  • Více bezpečnosti
Bezpečnost-přilnavost na mokré vozovce (třídění podle nového evropského označování pneumatik o přilnavosti za mokra). (1) Testy realizované s Michelin Energy Saver +, v porovnání s jeho předchůdcem, pro benzínové vozidla, na základě testů TÜV SÜD 2012, pro valivý odpor (175/65 R 14 T a195/65 R 15 H) a průměrnou délku životnosti pneumatiky Michelin (45 000 km - interní studium v roce 2012). 

 

Značka: MICHELIN

Pneu: Energy Saver +

Období: Letní pneu

Sdílejte svou recenzi na pneumatiku: Michelin Energy Saver +
Jaké hodnocení byste dali této pneumatice?*
Vaše poznámky (dejte nám vědět jaký jste řidič a jaké auto řídíte)
Jaké hodnocení byste dali na poměr cena / kvalita?*
Jaké jsou silné resp. slabé stránky pneumatiky?
O vás
Příjmení*
e-mail adresa*
Na jakých cestách jezdíte nejvíce?*
Kolik kilometrů najedete během jednoho roku?*
Jakého druhu je vaše auto?*
Doporučili byste tuto pneumatiku přátelům?*
Objevte také pneumatiky Michelin

 Latitude Alpin: Hlavní výhody: Lepší mobilita na sněhu: Michelin Latitude Alpin má o 7,4 % více potenciální pohybli...  Latitude Alpin 2 LA2: - Pohon na sněhu a ledu zaručen díky, behúňu.Lamely StabiliGrid-tři dimenze hloubky. - Přilnavost p...  Latitude Cross: Silné stránky: Pohyblivost pneumatiky off-road zabezpečena agresivním designem lopatky a velkým poč...  Latitude Diamaris: Je to pneumatika prémiové značky pro osobní 4x4. Prémiové značky Vám poskytují vysoce kvalitní prod...  Latitude Sport: Jde o výbavu vozidel 4x4 sportovního typu (výkon, točivý moment, rychlost) s výlučným použitím na s...