Všechny značky > Kleber > Dynaxer UHP
Kleber
Pneu Kleber Dynaxer UHP

KLEBER Dynaxer UHP

Období: Letní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik


Dynaxer UHP zaujímá svou pozici v řadě letních pneumatik uznávaného výrobce Klebera. Více než 100 let zkušeností ve výrobě pneumatik je zárukou know-how a vysoké odbornosti, které charakterizují tuto francouzskou značku.


Kleber Dynaxer UHP je nástupcem již tak vysoce výkonného modelu Dynaxer HP3, jejž překonává, pokud jde o přilnavost na mokré vozovce. Dezén pneumatiky navržený k rychlému odvádění a rozptylování vody se skládá z širokých podélných drážek ve středové části.


Hluboké lamely zmenšují valivý odpor a tím prodlužují životnost pneumatiky. Použitá samojisticí technologie umožňuje také optimalizaci spotřeby paliva, díky které získáte, pokud jde o úsporu i o bezpečnost.

Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Kleber

 Hydraxer: Již neexistuje špatné roční období Pro limuzíny s velkým objemem válců Posouvá hranice aquaplaningu...  Krisalp HP: Výkonnost a bezpečnost v zimním období pro městské limuzíny, kompaktní vozidla, silniční vozidla a ...  Krisalp HP2: Silné stránky: Lepší účinnost brzdění a vyšší jízdní stabilita vozidla na zledovatělém terénu. Vyni...  Quadraxer: Pokud jste držitelem městského, rodinného auta, tak tyto celoroční pneumatiky jsou vyrobeny pro Vás...  Transalp 2: Výhody nové pneumatiky Kleber Transalp 2 pro užitková vozidla: Výjimečná bezpečnost ve všech zimnýc...