Všechny značky > GoodYear > Eagle F1 Asymmetric 3 SUV
GoodYear
Pneu GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Období: Letní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik


3. verze Eagle Asymmetric SUV, která je určená pro prémiová SUV, v sobě snoubí několik špičkových technologií. Její přilnavost na silnici je optimalizována díky použití technologie Grip Booster, adhezivní složce pryžové směsi, která dodá pneumatice vynikající vlastnosti při brzdění a ovladatelnosti.


Opět s cílem dosáhnout lepší přilnavosti, inženýři Goodyear použili také technologii ActiveBraking, která zajišťuje efektivní brzdění na suchém i mokrém podkladu.


Jízdní stabilita zůstává zachována i při vyšší rychlosti a pneumatika rychle reaguje na požadavky řidiče díky široké styčné ploše a velmi tuhému běhounu.


Pneumatika má ve srovnání s předchozím modelem vyšší životnost, pryžové bloky udržované pomocí drážek se zkosenými hranami se deformují mnohem méně.


Technologie UHP Cool Cushion Layer, pomocí které byla vyrobena vnitřní struktura z lehkých a pevných materiálů, umožňuje snížit valivý odpor a snižuje spotřebu paliva.

Následující políčka jsou nesprávná:

 

Hledat
 
GoodYear
255/50 R19 107Y
Údaje o výrobku
Letní 4x4 pneu
Výkon : 
Celkové hodnocení:  žádný údaj
4 151 
 skladem
Dodání do 2-3 dnů

Objevte také pneumatiky GoodYear

 Eagle F1 Asymmetric AT SUV: Model Eagle F1 Asymmetric SUV AT, který je nedílnou součástí řady Eagle F1 Asymmetric SUV od Goodye...  Eagle F1 Asymmetric SUV: Pneumatika Eagle F1 Asymmetric SUV umožňuje ovládat výkonná SUV bez ztráty výkonu. Silné stránky : ...  Eagle F1 GS: Tyto letní pneumatiky jsou pro držitele sportovních aut, kompaktní městské auta a na silnější sedan...  Eagle F1 GS-D3: Sportovní jízda v úplné bezpečnosti Eagle F1 GS-D3 má výjimečnou stabilitu na cestě pro slikovou pn...  Eagle LS2: Pneumatika Eagle LS2 nabízí jízdní komfort silničním a luxusním vozidlům. Silné stránky : Účinné od...