Všechny značky > General Tire > Altimax Winter 3
General Tire
Pneu General Tire Altimax Winter 3

GENERAL TIRE Altimax Winter 3

Období: Zimní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik

Přednosti:

    Zimní pneumatika Altimax Winter 3 byla zkonstruována tak, aby dobře přiléhala k zasněženému či zledovatělému povrchu. Její četné rovné i zvlněné lamely mají velmi dobrý zářez.


    Ostré hrany drážek s velkým množstvím různých úhlů zajišťují velmi dobrou mobilitu při řízení na sněhové pokrývce a usnadňují trakci.


    Díky širokým lamelám v úrovni ramen má pneumatika dobrý přenos sil na suché vozovce, vozidlo je tak lépe ovladatelné a má lepší stabilitu jak při jízdě po rovině, tak i v zatáčkách.


Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky General Tire

 Altimax Winter+: - Stabilita v zatáčkách a pohon na zasněžené, nebo zledovatělé silnici, díky kľukovitému nitru dezé...  Eurovan: Pneumatika Eurovan je pneumatika pro dodávky, která je vyvinutá tak, že zohledňuje specifika evrops...  Eurovan 2: Silné stránky: Bezpečnost na mokré vozovce a nižší riziko aquaplaningu, díky třem širokým obvodovým...  Grabber AT: Terénní 4X4 pneumatika Grabber AT byla vyvinuta tak, aby nabízela dobrou přilnavost jak na silnicíc...  Grabber AT²: Vlastnosti pneumatiky Grabber AT2, díky nimž si můžete neomezeně vychutnávat jízdu v každém terénu:...