Všechny značky > Fulda > Kristall Control SUV
Fulda
Pneu Fulda Kristall Control SUV

FULDA Kristall Control SUV

Období: Zimní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik

Přednosti:

    Pneumatiky Kristall Control SUV jsou přizpůsobeny velké hmotnosti a těžišti SUV vozů. Poskytují stabilní jízdní vlastnosti na suché vozovce díky pryžovým můstkům mezi centrálními lamelami, které zpevňují celou strukturu. Kontrola nad jízdou je posílena vyztužením bloků s využitím technologie Bubble Blades 3D.


    Pneumatika má skvělou přilnavost i na zasněžené vozovce díky technologii Fulda Snow Catcher, jejíž drážky umožňují kompresi pneumatiky na sněhu a zlepšují tak její grip.


    Ujeté kilometry jsou optimalizovány díky lepšímu rozložení tlaku po celém povrchu styčné plochy s vozovkou, které omezuje nepravidelné opotřebení pneumatiky. Odlehčená kostra a speciální směs pryže snižují energetické ztráty, a tím i spotřebu paliva.


Následující políčka jsou nesprávná:

 

Hledat
 
Fulda
255/50 R19 107V
Údaje o výrobku
Zimní 4x4 pneu
Výkon : 
Celkové hodnocení:  žádný údaj
3 102 
 skladem
Dodání do 24/48h

Objevte také pneumatiky Fulda

 Kristall Montero: Výhody: Odolnost vůči aquaplaningu díky směrovému profilu a hlubokým obvodovým drážkám, které umožň...  Kristall Montero 3: Silné stránky: Lepší přilnavost při náledí a na sněhu díky použití technologie „Snow Catcher“, kter...  Sport Control: Pneumatika Fulda Sport Contro určená pro silniční vozidla a vozidla vyšší třídy přináší bezpečnost,...  Tramp 4x4 Yukon: Silné stránky: Přilnavost na zledovatělé vozovce zajištěna pomocí početných radiálních lamel, které...  4x4 Road: Výhody Kratší brzdná dráha díky křemičité gumové směsi s vynikajícími užitnými vlastnostmi Komfort ...