Firestone
Pneu Firestone MultiSeason

FIRESTONE MultiSeason

Období: Celoroční pneu
Bezpečnost
Pohodlí N/A
Úspory
Vlastnosti pneumatik

Pneumatika Firestone MultiSeason představuje dokonalou odpověď na problematiku přezouvání gum podle ročních období! S přezouváním kol je s touto pneumatikou konec, což šetří vaše výdaje.

Tato pneumatika je stejně účinná jak v létě, tak v zimě, její běhoun se zvláštním dezénem má v sobě velký počet drážek a odvodňovacích žlábků, což jí skýtá skvělou přilnavost na vlhkém povrchu díky perfektnímu odvádění vody a rozbředlého sněhu.

Drážky jsou velmi účinné také na zasněžených cestách, neboť pneumatika má na sobě značku 3PMSF (hory a sněhová vločka), která osvědčuje, že pneumatiku lze využít jako zvláštní zimní vybavení.

Dokonalá výkonnost na zasněžených a/nebo mokrých cestách, což však nijak nesnižuje její vlastnosti v létě nebo při teplotách vyšších než 7°.

Pneumatika má také výbornou stabilitu při jízdě po rovné silnici i v zatáčkách, což zajišťuje plynulou a pohodlnou jízdu.

Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Firestone

 Vanhawk: Všeobecná charakteristika Vysoká odolnost Dlouhá životnost Vynikající užitné vlastnosti na mokré ce...  Winterhawk: Všeobecná charakteristika: Vyšší výkonnost za každého počasí. Účinnost při brzdění na kluzkém povrc...  Winterhawk 2 EVO: Silné stránky: Optimální vyváženost výkonových parametrů na mokrém a zasněženém podkladu. Dobrá živ...  Winterhawk 3: Silné stránky: - Zlepšení přilnavosti k zasněžené nebo zledovatělé vozovce díky četným lamelám a sm...  Winterhawk C: - Vylepšená přilnavost běhounu. - Efektivní odvod vody a sněhu, díky početným rýhám. - Životnost, p...