Všechny značky > Continental > ContiForceContact
Continental
Pneu Continental ContiForceContact

CONTINENTAL ContiForceContact

Období: Letní pneu
Bezpečnost
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik

Silné stránky:

  • Vysoká přilnavost a jízdní stabilita na mokrém povrchu jsou zajištěny nejen dvousměrnými drážkami k evakuaci vody na vnitřní straně profilu, ale také osvědčeným a vylepšeným designem makro-bloku z ContiSportContact 5P.
  • Výborná přilnavost a vylepšená směrová přesnost jsou zajištěny díky profilu s makro-bloky, který je doplněn robustními dezény bočních ramen běhounu a příčnými drážkami.
  • Přilnavost k suchému povrchu je zvýšena patentovanou směsí „Black Chili“ s vysoce přilnavými pryskyřicemi zajišťujícími maximální kontakt pneumatiky s vozovkou.
Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Continental

 ContiProContact: Silné stránky: - Jízdní stabilita je zajištěna v každé roční době díky četným ostrým hranám lamel a...  ContiSportContact: Silné stránky: Stabilita v zatáčkách a směrová přesnost. Dobrá přilnavost na vlhké vozovce. Nízká ú...  ContiSportContact 2: Sportovní pneumatika vyhovující těm nejnáročnějším požadavkům pro sportovní vozidla nejvyšší třídy....  ContiSportContact 3: Dokonce i v případě prudkého pohybu volantu nebo změny typu povrchu se trajektorie nesmí změnit. As...  ContiSportContact 5: Pneumatika ContiSportContact 5 byla vyrobena pro vozidla vyšší třídy a výkonná SUV. Přináší bezpečn...