Bridgestone
Pneu Bridgestone Alenza 001

BRIDGESTONE Alenza 001

Období: Letní pneu
Bezpečnost N/A
Pohodlí N/A
Úspory N/A
Vlastnosti pneumatik


Majitelé silných SUV naleznou v tomto modelu při jízdě po rozpálených letních silnicích silného spojence. Model Bridgestone Alenza 001 byl exkluzivně vyvinut pro luxusní vozidla, pro použití na suché i mokré vozovce.


Vzorek běhounu pneumatiky, dokonale přizpůsobený dynamickému stylu jízdy, byl optimalizován kvůli maximalizaci styčné plochy s vozovkou a umožňuje výbornou odezvu při prudkém brzdění nebo v ostrých zatáčkách.


Díky síti lamel ve tvaru písmene M a použití inovativních složek se prodloužila životnost pneumatiky (ve srovnání se svým předchůdcem, modelem Dueler H/P Sport, je o 11 % vyšší) a je chráněna proti jakémukoli riziku nepravidelného opotřebení.


Použití technologie NanoPro-Tech, patentované společností Bridgestone, výrazně zpomaluje tvorbu tepla vytvářeného na bočnicích pneumatiky, což zlepšuje energetickou účinnost.

Bohužel nemáme dostupné pneumatiky dle zadaných parametrů. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Objevte také pneumatiky Bridgestone

 B250: B250 je nástupcem B330 EVO. Byla vyvinuta pro vozidla třídy kompakt. Tato pneumatika představuje id...  B280: Tyto letní pneumatiky jsou určeny na dlouhé tratě. Při výrobě těchto pneumatik výrobci dali velkou ...  B330: Je to pneumatika prémiové značky pro osobní auta. Prémiové značky Vám poskytují vysoce kvalitní pro...  B371: Pokud jste držitelem městského, rodinného auta, tak tyto zimní pneumatiky jsou vyrobeny pro Vás. Ať...  Blizzak DM-V1: Silné stránky : Zlepšený záběr díky nové směsi Multicell Z - řešení namísto hřebíků. Silná pórovito...