Následující políčka jsou nesprávná:

 

(?)
(?)
Hledat

Záruka nejlepší ceny POPGOM !
Vrátíme Vám rozdíl, pokud najdete levnější pneumatiky.

Náš závazek:

Pokud najdete u nás zakoupené pneumatiky u jiného dodavatele za výhodnější cenu, uhradí Vám POPGOM rozdíl.

Jak to funguje?

Podmínky pro použití nabídky "POPGOM Vám uhradí rozdíl"

Pokud jste zadali objednávku na naší stránce a pak zjistíte, že česká internetová stránka nabízí stejné pneumatiky za výhodnější cenu (s výhradou níže uvedených podmínek), můžete požadovat vrácení rozdílu prostřednictvím e-mailu uhradarozdilu@popgom.cz do 48 hodin po zadání Vaší objednávky.

Pokud máte zájem jednoduše nám zašlete e-mail:

  • kopii potvrzení Vaší objednávky nebo nám pošlete číslo objednávky,
  • adresu web-stránky (přesná URL stránky), na níž se (výhodnější) výrobek nachází

POPGOM se zavazuje, že po přezkoumání věci uhradí rozdíl nejpozději do 7 dnů. V případě, že by nebylo možné dodržet tuto lhůtu z důvodů, které nezávisí na POPGOM, nemůže klient žalovat POPGOM na soudu. Tato nabídka je podmíněna dodržováním právních předpisů, zejména o zákazu prodeje zboží pod cenu.
Pokud bude klientovi vrácena částka na účet jeho kreditní karty, rychlost, jakou bude částka připsána na účet, závisí na typu kreditní karty klienta: v případě debetní karty bude částka připsaná ve prospěch běžného účtu v průběhu 3 až 8 dní v závislosti na bance; v případě kreditní karty se částka objeví na konci měsíce na účtě kreditní karty a nikoli na běžném účtě. Pokud by vrácení sumy trvalo déle, musí klient kontaktovat svou banku.

Jaké jsou podmínky pro vrácení rozdílu?

  • Žádost nám musíte zaslat e-mailem jako důkaz,na adresu: uhradarozdilu@popgom.cz do 48 hodin po objednávce
  • Cena se rozumí včetně DPH, bez nákladů na přepravu; vyloučeny jsou všechny druhy slev z ceny a mimořádné nabídky jako i dárkové poukázky nebo přechodné reklamní akce jako např. výprodej zbytku zboží (slevové kupóny, dárkové poukázky, atd.).
  • Nabídka konkurence musí pocházet z internetové stránky, která je registrovaná v České republice a dodává na celé území České republiky.
  • Konkurencí nabízený výrobek musí být identický: nový výrobek stejné značky, stejné velikosti, se stejným indexem rychlosti, stejným indexem zatížení, se stejným profilem. Rok výroby pneumatiky konkurence nesmí být starší než rok výroby pneumatiky POPGOM.
  • Pneumatiky musí být na skladě minimálně v požadovaném počtu a dodací lhůta nesmí překročit dodací lhůtu POPGOM. Kromě toho musí existovat možnost dodat požadované pneumatiky do POPGOM v průběhu 5 dní.
  • Cenový rozdíl musí představovat minimálně 75.- Kč na pneumatiku, bez přepravy.
  • Klient musí POPGOM uvést adresu stránky a URL výrobku.
  • Nabídka je omezená na jednu objednávku na osobu.