Následující políčka jsou nesprávná:

 

(?)
(?)
Hledat

FAQ


Jak správně vybrat pneumatiky
+INFO
Jak číst rozměry pneumatiky, abych měl/a jistotu, že si objednám správný výrobek? Jsou pneumatiky zakoupené na stránce www.PNEU-POPGOM.cz nové? Jaký je věk pneumatik prodávaných na stránce www.PNEU-POPGOM.cz? ...
Jak správně vybrat pneumatiky

Jak číst rozměry pneumatiky, abych měl/a jistotu, že si objednám správný výrobek?

V části "POPGOM - průvodce světem pneumatik" jsou uvedeny všechny potřebné informace pro správné čtení a pochopení technických parametrů pneumatik na úvodní stránce www.PNEU-POPGOM.cz
Pokud ke svému vozidlu nemáte originální pneumatiky, údaje si můžete porovnat s informacemi uvedenými v návodu k použití vozu, kde najdete homologaci rozměrů přímo od výrobce.Jsou pneumatiky prodávané na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz nové?

Ano, naše společnost prodává výhradně nové pneumatiky v souladu s evropskými normami a jsou vyráběné největšími výrobci pneumatik. Na rozdíl od některých jiných internetových stránek, my prodáváme pouze nové pneumatiky. Na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz neprodávame ani upravované pneumatiky (opotřebovaná pneumatika, z níž byl odňat běhoun, a na kterou byl nalepen nový běhoun). Jsou pneumatiky zakoupené na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz v záruce?

Pneumatiky, které si koupíte na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz mají záruku od výrobce a na to, abyste mohli tuto záruku naplno využít, je třeba dodržovat běžné podmínky používání.
Jaký věk mají pneumatiky, které se prodávají na internetových stránkách www.PNEU-POPGOM.cz?
Všechny naše pneumatiky jsou nové (nikdy nebyly používány a při jejich skladování jsou dodrženy všechny skladovací podmínky stanovené jednotlivými výrobci, tj. světlo, teplota ...). Pokud chcete vědět přesný týden a rok výroby pneumatiky, můžete to zjistit podle DOT čísla na boční straně pneumatiky, předem vám ho však nebudeme vědět říci, protože ani samotní výrobci ho neznají (ti dodávají pneumatiky do různých skladů a tatáž pneumatika se vyrábí v různých závodech). Všechny naše pneumatiky mají DOT číslo s datem výroby menším než dva roky. Pokud by to i přesto bylo jinak, bude to jasně vyznačeno v produktovém listu dotyčné pneumatiky.


Odkud pocházejí pneumatiky prodávané na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz?

V závislosti od výrobního střediska pocházejí pneumatiky převážně z Evropy, některé z nich však mohou pocházet i z jiných kontinentů, jako je tomu například v případě pneumatik BF Goodrich, které se vyrábějí v USA. V každém případě, pneumatiky prodávané na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz jsou homologovány s evropskými normami. Jsou pneumatiky nabízené na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz na skladě?

Všechny pneumatiky nabízené na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz máme skladem. Ve výjimečných případech tomu tak není. Pokud na takový případ natrefíte, tak to bude jasně vyznačené. Pokud si přesto budete chtít objednat tento produkt, můžete nám elektronickou cestou poslat zprávu, na kterou vám do 48 hodin odpovíme a uvedeme termín dodávky. Proč nejsou některé pneumatiky k dispozici? 

Sklad společnosti POPGOM je jedním z největších v Evropě, nachází se v něm více než 1 000 000 pneumatik. Může se však stát, že některé reference nejsou dostupné, při výběru těchto pneumatik vás o tom budeme informovat. Pokud si přesto budete chtít objednat tento produkt, můžete nám elektronickou cestou poslat zprávu, na kterou vám do 48 hodin odpovíme. V odpovědi vás budeme informovat o nejbližší dostupnosti zmíněných pneumatik. Dají se na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz zakoupit i pneumatiky pro dvoukolová vozidla (motorky, mopedy)? 

K dnešnímu dni se na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz prodávají pouze pneumatiky pro osobní automobily, vozy s pohonem 4x4, nákladní automobily a karavany. Nevylučujeme, že na internetové stránce www.PNEU-POPGOM.cz budeme v budoucnu nabízet i pneumatiky pro dvoukolová vozidla. Dozvíte se o tom na aktualizované verzi naší stránky.

Platby
+INFO
Faktury za pneumatiky jsou zasílány bez daně nebo s daní? jaké jsou různé možnosti platby na stránce www.PNEU-POPGOM.cz? ...
Platby


Jaké jsou různé možnosti platby na stránce www.PNEU-POPGOM.cz?
www.PNEU-POPGOM.cz vám nabízí možnost platit za nákupy pneumatik bankovní kartou Visa, Visa Electron, MasterCard nebo hotově na dobírku.
Platba pomocí jedné z těchto karet se může provést i telefonicky, pokud nám sdělíte své bankovní údaje na číslo 225 376 417.
Dále vám nabízíme platbu telefonicky na telefonním čísle 225 376 417. Naši poradci vám nabídnou platbu bankovní kartou nebo převodem. Taky dalším spůsobem platby je platba přímo v hotovosti kurýrovi (na dobírku).
Je provádění platby zabezpečené?
Zpráva transakcí za nákup realizovaný na internetových stránkách POPGOM je zajištěna společností Adyen. Využíváme výkonné technologie jako například zabezpečený server (SSL), který zaručuje důvěryhodnost našeho elektronického obchodu. Tento software kryptuje osobní údaje potřebné pro zpracování objednávek (jméno, adresa, bankovní údaje) v okamžiku, kdy jich zadáváte. Během jejich přenosu přes internet je nelze číst.


Dostanu fakturu za každou objednávku realizovanou přes www.PNEU-POPGOM.cz ?
Při nákupu na www.PNEU-POPGOM.cz , dostanete automaticky fakturu elektronickou poštou ve lhůtě 5 pracovních dní. Je na jméno a je na ní jasně zvýrazněna lhůta objednávky i DPH. V případě, že ji neobdržíte, zkontrolujte složku nevyžádané pošty (spam), zda nedošlo k jejímu zablokování. Naše finanční oddelení na Oddělení služeb zákazníkům POPGOM vám rovněž může poskytnout kópii.Pri platbě na dobírku je faktura přiložena přímo k pneumatikám.

Dodávka a sledování mé objednávky
+INFO
Jak se dozvím, zda byla má objednávka správně předána? Jaká je cena za poštovné? Jaká je dodací lhůta? ...
Dodávka a sledování mé objednávky

Jak se dozvím, zda byla má objednávka správně předána?
Po doručení vaší objednávky automaticky obdržíte elektronickou zprávu obsahující potvrzení vaší objednávky s informací, že tato objednávka byla řádně předána. Pokud tuto elektronickou zprávu neobdržíte, můžete zkontrolovat, zda váš program ji nezařadil mezi nevyžádanou poštu- spam. Pokud tomu tak není, můžete kontaktovat oddělení služeb zákazníkům POPGOM nebo zavolejte na bezplatnou info linku 225 376 417.


Jaká je cena za poštovné?
Poštovné je 50 Kč/pneu pro všechny dodávky domů nebo na libovolnou adresu podle vašeho výběru.


Jaká je dodací lhůta?
Kromě problému s logistikou se naše pneumatiky odesílají nejpozději během 5 pracovních dnů. Ve většině případů se pneumatiky dodávají do 3 dnů.


Mohu svou objednávku sledovat?
Po obdržení vaší objednávky vám www.PNEU-POPGOM.cz automaticky zašle elektronickou zprávu potvrzující vaši objednávku a obsahující její referenční číslo. Jedná se o jedinečné číslo, které můžete sdělit našemu oddělení služeb zákazníkům v případě veškerých dotazů ohledně sledování vaší objednávky. Pokud jsou pneumatiky dodávány do pneuservisu, tak dostanete elektronickou zprávu s potvrzením data montáže, který jste si vybrali, a to 24 hodin před tímto datem.


Kam si mohu nechat zásilku dodat?
Můžete si nechat dodat pneumatiky domů, na pracoviště a obecně platí, že na libovolnou adresu na území České republiky podle vašeho výběru. Dodávka je  50 Kč/pneu.


Je možné upravit mou dodací adresu po odeslání objednávky?
Zavazujeme se zajistit co nejrychlejší logistický proces. Z tohoto důvodu, po schválení vaší objednávky není možné změnit dodací adresu.


V okamžiku doručení zboží jsem nebyl/a přítomen/a. Jak ji mohu vyzvednout?
V případě vaší nepřítomnosti vám do poštovní schránky umístí pracovník přepravce vzkaz. Podle pokynů uvedených na tomto upozornění vám umožní domluvit další datum pro doručení vašich pneumatik.Obdržel/a jsem pneumatiky domů, ale objednávka je neúplná nebo chci ohlásit škodu. Jak to provést?
V závislosti na množství objednaných pneumatik a jejich rozměr můžete dostat jeden nebo více balíčků. Musíte zkontrolovat, zda všechny doručené balíčky odpovídají celé vaší objednávce. Může se stát, že balíky nedorazí najednou, ale s odstupem 24 nebo 48 hodin. V tomto případě je nutno na dodacím listu prvního balíku uvést "dodán jeden balík, zbývá dodat ještě x".
V případě, že by balík neodpovídal objednávce (chybí produkt, poškozený produkt, nesprávné reference), je vhodné balík nepřevzít. Pokud balík přesto převezmete, musíte své výhrady uvést na dodacím listu. Tyto své výhrady urychleně sdělte Oddělení služeb zákazníkům.


Mohu objednávku stornovat?
Při žádosti o stornování objednávky prosím kontaktujte Oddělení služeb zákazníkům POPGOM. Pokud již je objednávka dodána, budou účtovány spáteční náklady ve výši 125 Kč/pneumatiku pro Českou republiku.
Ochrana mých osobních dat
+INFO
jaká je ochrana mých osobních údajů předávaných na stránce www.PNEU-POPGOM.cz ? jaké heslo mám uvést?
Ochrana mých osobních dat


Jaká je ochrana mých osobních údajů předávaných na stránce www.PNEU-POPGOM.cz ?
Prohlížení stránky www.PNEU-POPGOM.cz je možné, aniž byste museli zveřejňovat svou totožnost nebo jakékoli informace osobního charakteru.Serióznost je naší prioritou a jsme si plně vědomi našich povinností při správě Vámi uváděných údajů. Respektujeme soukromí zákazníka a Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom mohli kvalitně realizovat naše služby. Společnost TYREDATING a.s., nakládá s osobními daty dle znění Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. a informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky (zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů).Sběr těchto údajů je nezbytný, abychom mohli reagovat na vaše žádosti o informace, o návštěvu a pro to, abychom vám mohli eventuálně zaslat elektronický informační dopis. Každý návštěvník má možnost přístupu k informacím, které se jich týkají, a požadovat jejich opravu nebo případně odstranění. Každý návštěvník také může vznést zdarma námitku proti tomu, aby probíhal sběr jeho údajů a jejich zpracování ze strany společnosti TYREDATING. Pokud chcete uplatnit toto právo na námitku, opravu nebo změnu, můžete se písemně obrátit na společnost TYREDATING se sídlem v LYONU (69004) – 31 rue de Cuire nebo elektronickou poštou na následující adresu: info@popgom.cz

Jaké heslo mám uvést?
Během vaší první objednávky na stránkách www.PNEU-POPGOM.cz vám nabízíme vytvořit účet obsahující vaše osobní údaje (jméno, e-mail, dodací adresa,...). Přístup k tomuto účtu je zabezpečen pomocí hesla, které určíte vy.
Při následujících objednávkách můžete tento účet znovu používat. Pokud jste zapomněli své heslo, postačí nás požádat, abychom vám je zaslali elektronickou poštou. Tato činnost se provádí na místě zadávání hesla.