Následující políčka jsou nesprávná:

 

(?)
(?)
Hledat

Pneumatiky 4x4 a SUV na stránkách POPGOM.cz

4x4

Pneumatiky 4x4 se vždy montují po 4 tak, aby bylo opotřebení rovnoměrné na obou nápravách vozidla.

Výběr pneumatik 4x4

Jak si správně vybrat pneumatiky 4x4? Nákup pneumatiky do všech terénů a SUV je určen modelem vozidla a typem jízdy: silnice, všechny typy terénu anebo smíšené. Pneumatiky 4x4, SUV a crossover jsou specifickými pneumatikami, které musí být namontovány po 4 tak, aby byly lépe zachovány hnací hřídele vozidla.Díky zesíleným bočnicím jsou pneumatiky 4x4 robustnější a mají lepší trakci. Na stránkách naleznete pneumatiky 4x4 přizpůsobené každému typu povrchu, a to ať už se jedná o asfalt, bahno nebo off road, jakož i veškeré cenové třídy, prémiové pneumatiky 4x4 i levné 4x4 pneu.Upozornění: Existují letní pneumatiky 4x4 a zimní pneumatiky 4x4.

Vyhledat pneumatiky 4x4

Nejvyhledávanější pneumatiky 4x4

SUV

 
Michelin Latitude Tour HP
215/65 R16 98H
2 630 Kč
více položek s těmito rozměry

Pro všechny typy terénu

 
BFGoodrich All Terrain T/A KO2
225/75 R16 115S
3 518 Kč
více položek s těmito rozměry

Terénní pneumatiky

 
BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 RWL
31x10.5 R15 109Q
3 649 Kč
více položek s těmito rozměry

pneumatik pro vaše suv

Velký výběr pneumatik pro vaše suv

Tyto pneumatiky jsou vhodné zejména pro jízdu po silnici, je jimi vybavena většina SUV a 4x4 pro jízdu po silnici. Tyto pohodlné a odolné pneumatiky vám umožní jízdu na všech typech silnic. POPGOM.cz vám nabízí výběr kvalitních pneumatik 4x4 za nízké ceny.

Pneumatiky přizpůsobené na všechny typy terénu

Pneumatiky přizpůsobené na všechny typy terénu

POPGOM.cz nabízí tyto pneumatiky pro všestranné řidiče, kteří zvládají jízdu po silnici, ale i po cestách, jako nejlepší kompromis mezi pohodlím, přilnavostí a odolností. Jsou zárukou pohodlí na silnicích a bezpečnosti, pokud se dostanete mimo vyjeté cesty.

Pneus franchissement

Představují mimo jiné volbu pneumatik, které se hodí i do terénu!

Tyto pneumatiky jsou na 100 % přizpůsobené pro extrémní terénní podmínky. Méně se hodí pro jízdu po silnici (velké hroty způsobují vyšší úroveň hluku), jejich vlastnosti jsou ideální pro dobrodružné jízdy v přírodě a horách. Jedná se o pneumatiky, které jsou speciálně přizpůsobené tvrdým podmínkám.POPGOM.cz nabízí robustní a odolné pneumatiky za ty nejlepší ceny.